Top 10 darmowych rzeczy do zrobienia w Londynie

Jeśli chodzi o atrakcje turystyczne w Londynie, stolica Wielkiej Brytanii ma tak wiele do zaoferowania turystom. Z wieloma różnymi rzeczami do zbadania i wieloma historycznymi miejscami, istnieje wiele rzeczy do zrobienia w Londynie.

Od muzeów do ogrodów, od zakupów do zwiedzania, Londyn ma tak wiele darmowych rzeczy do zrobienia dla turystów.

Oto 10 najlepszych darmowych rzeczy do zrobienia w Londynie:

1. Tower Bridge

Najlepszym sposobem na rozpoczęcie darmowej wycieczki jest odwiedzenie mostu wieżowego, który jest jednym z najbardziej znanych i ikonicznych mostów świata. Ma tak wiele rzeczy do zbadania i jest wolny do odwiedzenia, więc będzie to jedna z pierwszych rzeczy do zrobienia, gdy jesteś w Londynie.

2. London Eye

Jedna z najbardziej znanych atrakcji turystycznych w mieście, London eye jest jedną z najlepszych rzeczy do zrobienia w Londynie. Ma wiele atrakcji wewnątrz budynku, a najlepszą rzeczą jest to, że jest całkowicie bezpłatny do odwiedzenia.

3. Park Greenwich

Jeśli szukasz miejsca do odwiedzenia podczas pobytu w Londynie, to musisz odwiedzić park Greenwich, który jest jednym z najlepszych miejsc do odwiedzenia w mieście. Istnieje wiele pięknych ogrodów, kwiatów i zieleni, które można zobaczyć, a park jest całkowicie bezpłatny, aby wejść.

4. Trafalgar Square

Jeśli chcesz odwiedzić centralną dzielnicę biznesową miasta, to plac Trafalgar jest najlepszym miejscem do odwiedzenia. Jest to jedno z najlepszych miejsc na zakupy w Londynie, a całe miejsce jest wypełnione różnymi sklepami i kawiarniami, i jest wolne do odwiedzenia.

5. The Tower of London

Jest to jedna z najlepszych rzeczy do zrobienia w Londynie, i jest to popularna atrakcja turystyczna w mieście. Jest to jeden z najstarszych zamków miasta, a został zbudowany w 12 wieku. W zamku znajduje się piękny ogród i jest wolny do odwiedzenia, więc jest to jedna z najlepszych rzeczy do zrobienia, gdy jesteś w Londynie.

6. Galeria Narodowa (The National Gallery)

Jest to jedna z najbardziej znanych galerii sztuki na świecie i jest to jedno z najlepszych miejsc do odwiedzenia w mieście. Jest to ogromna kolekcja obrazów i rzeźb różnych artystów, a budynek wygląda naprawdę pięknie.

7. Opactwo Westminsterskie

Jest to kolejna z najbardziej znanych atrakcji turystycznych w mieście i jest to kościół w stylu gotyckim z wieloma rzeczami do zobaczenia. Można również wybrać się na spacer po tym miejscu i zapoznać się z brytyjską historią.

8. Tate Modern

Jeśli chcesz zobaczyć jedne z najlepszych dzieł sztuki na świecie, to jest to najlepsze miejsce do odwiedzenia. To muzeum jest najbardziej znanym muzeum sztuki nowoczesnej na świecie, a wejście do niego jest bezpłatne.

9. British Museum

Jest to jedno z najbardziej znanych muzeów na świecie, a wejście do niego jest całkowicie bezpłatne. W tym muzeum znajduje się wiele historycznych kolekcji i można zobaczyć wiele ciekawych rzeczy, takich jak starożytne monety, ceramika i