Top 10 rzeczy, których nigdy nie powinieneś mówić na islandzkim blogu podróżniczym

Czy myślisz o założeniu bloga podróżniczego? Blog podróżniczy to nie tylko strona internetowa, to platforma do dzielenia się swoimi doświadczeniami z innymi. Istnieją miliony blogów na całym świecie, ale jak wiele z nich stało się dużym źródłem dochodu dla swoich pisarzy?

Cóż, pozwól mi powiedzieć, że blog podróżniczy nie polega tylko na dzieleniu się swoimi doświadczeniami, ale na napisaniu czegoś interesującego, co inni ludzie będą czytać. To jest jedyny powód, dla którego ludzie przychodzą czytać bloga. Musisz napisać coś, co sprawi, że czytelnicy będą zaangażowani i zainteresowani.

Ale, nie ma nic złego w pisaniu czegoś, co będzie zabawne. Nie ma nic złego w pisaniu czegoś zabawnego, co sprawi, że czytelnik będzie się śmiał na głos. Ale, jeśli napiszesz coś takiego, to nie ma nic do dzielenia się. To jest po prostu bezużyteczne.

Wszyscy byliśmy na Islandii przynajmniej raz w życiu i znamy niesamowite piękno tego miejsca. Krajobraz jest tak zapierający dech w piersiach, że sprawi, że twoja dusza poczuje się żywa. Musisz podzielić się tym ze swoimi przyjaciółmi i rodziną. Tak więc, jeśli myślisz o rozpoczęciu bloga podróżniczego, to musisz zastosować się do kilku wskazówek, które pomogą Ci odnieść sukces na blogu podróżniczym.

1. Użyj właściwych słów kluczowych

Pierwszym krokiem do stworzenia udanego bloga podróżniczego jest użycie odpowiednich słów kluczowych. Najlepszym sposobem na poznanie najlepszych słów kluczowych jest sprawdzenie Google analytics.

Jest to bardzo łatwe w użyciu. Wystarczy zalogować się na swoje konto Google Analytics i kliknąć na raport słów kluczowych. To pokaże Ci słowa kluczowe, które są najczęściej wyszukiwane. Teraz musisz wybrać najlepsze słowa kluczowe dla swojego bloga.

2. Napisz coś, co sprawi, że ludzie będą czytać

Nie wystarczy pisać o swoich podróżach, trzeba napisać coś, co sprawi, że ludzie będą czytać. Powinieneś spróbować dodać element humoru w swoim blogu, ponieważ humor sprawia, że czytelnik czuje się zrelaksowany.

Również powinieneś napisać coś, co sprawi, że ludzie będą się uśmiechać. Nie pisz czegoś, co sprawi, że będą płakać. Ludzie opuszczą Twój blog, jeśli sprawisz, że poczują się zdenerwowani.

3. Nie zapominaj o pisaniu

Pisanie jest najważniejszą rzeczą w blogu podróżniczym, ale jest najmniej przemyślane. Jeśli myślisz o założeniu bloga podróżniczego, to nie zapomnij napisać przynajmniej kilku postów w każdym miesiącu. Jeśli nie masz czasu, to możesz zatrudnić ghost writera, który będzie pisał za Ciebie.

4. Nie zapomnij dodać linków

Dodawanie linku w każdym akapicie to duży błąd. Jeśli nie masz czasu na dodawanie linków, to możesz zrobić listę wszystkich miejsc, które odwiedziłeś i umieścić link do każdego z nich.

5. Nie zapomnij używać obrazów

Obrazki sprawiają, że Twój blog wygląda bardziej profesjonalnie. Przyciągną również więcej odwiedzających do Twojego bloga.

6. Nie zapomnij o udostępnianiu

Powinieneś podzielić się swoim blogiem z przyjaciółmi i rodziną. Jeśli nie udostępniasz go, to.