10 wspaniałych rzeczy do zrobienia na Bali

Bali jest najbardziej popularnym miejscem turystycznym wśród ludzi. Wyspa słynie z oszałamiających plaż, wspaniałych zachodów słońca i pysznej kuchni. Ma wiele do zaoferowania każdemu turyście. Oto lista 10 wspaniałych rzeczy do zrobienia na Bali.

Odwiedź Ubud

Miasto Ubud jest znane jako kulturalna stolica Indonezji i jest to miejsce, w którym znajdziesz różne galerie sztuki, restauracje, kawiarnie, butiki, spa i centra jogi.

Weź lekcję surfingu

Surfing to świetna aktywność dla tych, którzy kochają sporty wodne. Istnieje wiele szkół surfingu, w których możesz nauczyć się sztuki surfowania.

Doświadcz masażu balijskiego

Bali to kraina centrów masażu, gdzie można skorzystać z tradycyjnego masażu balijskiego. Jest to dobry sposób na zrelaksowanie się i odmłodzenie.

Odwiedź Pałac Wodny

Jest to obowiązkowa atrakcja w Ubud. Jest to pałac, w którym możesz doświadczyć pokazu tradycyjnego tańca.

Odwiedź sanktuarium żółwi

W tym sanktuarium zobaczysz uratowane żółwie. Dowiesz się również jak karmić żółwie i poznasz ich różne gatunki.

Ciesz się zachodem słońca

Zachód słońca jest jednym z najpiękniejszych widoków na świecie. Możesz cieszyć się tym widokiem biorąc udział w rejsie o zachodzie słońca w okolicy.

Idź do Lasu Małp

Las małp znajduje się w centrum Ubud. Jest tam wiele małp, które żyją w lesie. Możesz je obserwować, a także robić zdjęcia.

Zobacz występ tańca balijskiego

Możesz obejrzeć występ tańca balijskiego, gdzie będziesz zaskoczony choreografią.

Nauczyć się gotować balijskie jedzenie

Jeśli jesteś zainteresowany nauką sztuki gotowania indonezyjskich potraw, to jest to idealne miejsce. Możesz nauczyć się jak przyrządzać balijskie potrawy i cieszyć się nimi.

Wnioski:

Jeśli planujesz odwiedzić Bali, to te 10 rzeczy to najlepsze rzeczy do zrobienia na Bali. Nie tylko sprawią, że twoja podróż będzie niezapomniana, ale także pokochasz to miejsce.